Seed Selector

Прийняття правильних рішень за допомогою Cropwise® Seed Selector

Вибір правильного гібрида — складне завдання

Зважаючи на те, що на ринку доступні тисячі гібридів кукурудзи, одним з основних викликів, з якими стикаються виробники, є вибір найкращого гібрида для задоволення певних потреб. Syngenta може допомогти вам вирішити це завдання за допомогою унікальних і диференційованих рекомендацій щодо гібридного насіння.

Чим ми вирізняємось?

Традиційні «регіональні» рекомендації не завжди працюють і не завжди відповідають конкретним умовам. Тимчасом як ми вважаємо, що найкращі рекомендації базуються на точності та досвіді. Саме тому компанія «Сингента» розробила Cropwise® Seed Selector.

Cropwise® Seed Selector, надаючи чіткі рекомендації, дозволяє виробникам приймати більш виважені рішення. За результатами наших досліджень, що проводяться по всій Європі, ми можемо надати виробникам найкращі поради та рішення для кожного окремого поля. Cropwise® Seed Selector робить це з огляду на класифікацію кожного з наших 50 000 місць проведення випробувань за середовищем, кліматом, ґрунтом та потенціалом урожайності, щоб якнайкраще відповідати вимогам вашого поля та господарства.

Важливість довіри та досвіду

Наші рекомендації перевірені та випробувані.

Додаток Seed Selector і технічні представники компанії «Сингента» за останні кілька сезонів вже зібрали багато цінних даних, за допомогою яких ми створили рекомендації щодо гібридів на понад 5,2 млн га кукурудзи в Європі для більш ніж 8 000 виробників!

Хоч виробники отримують багато цікавих пропозицій купувати певні гібриди, будь-які короткострокові вигоди чи економія на витратах на насіння швидко втрачаються, якщо гібриди не підходять для конкретних умов! Саме тому рекомендації Cropwise® Seed Selector ґрунтуються на даних, які відповідають умовам вашої місцевості, де розташовані ваші поля.

Оскільки кукурудза висівається лише раз на рік, можливості фермера обрати правильний гібрид для свого поля обмежені. Ми розуміємо, що кожне з таких рішень має неабияке значення. На щастя, є Seed Selector, щоб допомогти вам знайти найкращі рішення щодо посіву, використовуючи досвід та технічні ресурси Syngenta.

Турбота про всіх виробників

Великі господарства часто намагаються «керувати ризиками», висіваючи на своїх полях різні гібриди, щоб компенсувати будь-які невдачі. Дрібні виробники з кількома полями не можуть управляти посівами в такий спосіб, тож їхні ризики протягом усього вегетаційного сезону вищі. Крім того, вони не завжди мають змогу отримати технічні агрономічні консультації, які їм потрібні. Cropwise® Seed Selector дозволяє нам передавати нашу експертизу безпосередньо фермерам, щоб кожен міг скористатися найкращими агрономічними порадами та найкращим досвідом вирощування.

Обираючи правильний гібрид для сівби на кожному полі, ви ефективно зменшуєте ризики та отримуєте можливість протистояти умовам, що змінюються і впливають на успішність чи неуспішність сезону. Cropwise® Seed Selector формує чіткі рекомендації щодо насіння з акцентом на стабільність продуктивності гібридів незалежно від обставин.

Cropwise® Seed Selector надає вам інструменти та знання, щоб протистояти викликам сезону, незалежно від їх складності.

Розпочніть свій сезон якнайкраще з Cropwise® Seed Selector. Роки досвіду та інноваційні технології допомагають виробникам висівати правильні гібриди та оптимізувати їхню врожайність.