Seed Selector

Переваги Cropwise® Seed Selector для вашого господарства

Наші цифри говорять самі за себе

Цифрові рішення Syngenta вже допомагають на більш ніж 50 млн га на п'яти континентах по всьому світі. Cropwise® Seed Selector пропонує дані з понад 50 000 досліджень продуктивності гібридів по всій Європі. Наша платформа Cropwise® Seed Selector для формування персональних рекомендацій самостійно використовує більш ніж 367 000 порівнянь окремих даних та метеорологічні дані за 20 років.

Що покаже Cropwise® Seed Selector виробникам

Ви зможете побачити, чому Cropwise® Seed Selector рекомендує певні гібриди для ваших полів на основі таких ключових даних, як історичні погодні умови. Крім того, для кожного поля важлива інформація про екологічні ризики, такі як посуха, а також технічні рекомендації. До того ж є додаткові функції, що дозволяють переглядати відповідні дані випробувань і порівнювати агрономічні характеристики різних гібридів!

Після завершення онлайн-процесу платформа рекомендуватиме вам пріоритетний гібрид, а також два альтернативні для кожного поля і показуватиме агрономічні характеристики цих продуктів.

Наші рекомендації базуються на знанні та науці

Cropwise® Seed Selector не просто надає окрему рекомендацію для ваших полів, а ще й пояснює, чому рекомендує певні гібриди, на основі діагностики трьох ключових чинників: стресу, пов'язаного з умовами середовища, ґрунтових умов та історичного потенціалу врожайності. Алгоритми Cropwise® Seed Selector визначають і створюють оцінку продуктивності для кожного гібрида, а також рейтинг на основі порівнянь тисяч даних. Ці дані можна переглядати в будь-який час.

Cropwise® Seed Selector — це інструмент для всіх виробників, незалежно від того, обробляють вони 2 поля чи 200. Агрономічні вхідні дані та сталий підхід є основою системи для формування найбільш надійних, технічних, обґрунтованих рекомендацій.

Cropwise® Seed Selector допоможе вам зменшити ризики і забезпечити кращу продуктивність, полегшивши прийняття розумних агрономічних рішень щодо посіву, зважаючи на особливості ваших полів та навколишнього середовища.

В ході багаторічної роботи ми накопичили чимало досвіду — від польових випробувань до програм селекції, агрономії та досліджень у господарствах. Усі ці знання використовуються у наших рекомендаціях щодо насіння для виробників.

Кращий досвід споживача в усіх аспектах

Ваше господарство та умови вирощування унікальні, тож і ваші цифрові рішення повинні бути такими ж. Ось 10 свідчень того, що Cropwise® Seed Selector надасть вам найкращі рекомендації, зважаючи на кращий практичний досвід:

  1. Впевненість та оптимальні для вашого господарства рішення, що базуються на знаннях і досвіді Syngenta.
  2. Більше контролю над невизначеністю (вибір продукту, зменшення погодних ризиків, продуктивність культур).
  3. Розуміння місцевих умов та обґрунтована агрономія для надання відповідних рекомендацій щодо насіння.
  4. Створення рекомендацій для кількох полів.
  5. Глибокі знання даних із багатьох джерел (R&D дослідження, комерційні досліди, офіційні досліди).
  6. Поєднання цифрових інновацій з багатим досвідом у галузі сільського господарства для забезпечення більшої точності.
  7. Краще розуміння реакції гібридів в різних умовах навколишнього середовища.
  8. Дозволяє приймати виважені рішення у вашому господарстві.
  9. Чіткі рекомендації щодо насіння з акцентом на стабільність продуктивності гібридів.
  10. Продуктивність гібридів за кліматичних умов, що змінюються, для максимізації ваших урожаїв.